E Cig Starter Kits
1. Sigarett elettroniku D32 huwa prodott POD rikarikabbli taħt il-marka EGQ, li hija rikarikabbli.
2. Is-sigarett elettroniku D32 huwa sieħeb tajjeb għal użu fit-tul mill-utenti, u jista 'jintuża ripetutament billi jbiddel il-bombi.
Deskrizzjoni
E Cig Starter Kits
Hello lil kulħadd! Hawnhekk se niffukaw fuq is-sigarett elettroniku D32, prodott POD rikarikabbli mill-marka EGQ.
Waħda mill-karatteristiċi ewlenin li l-utenti jħobbu dwar is-sigarett elettroniku D32 hija li huwa anëillari fit-tul li jista 'jerġa' jiġi ċċarġjat u użat mill-ġdid. Juża kaxxa tas-sigaretti elettroniċi ta '4.5ml, li testendi l-ħajja tal-prodott, u tagħmilha għażla aktar sostenibbli u favur l-ambjent.
Is-sigarett elettroniku D32 jista 'jiġi attivat billi sempliċiment inalazzjoni minn fuq, li huwa konvenjenti ħafna.
F'termini ta 'togħmiet, is-sigarett elettroniku D32 ġie maħdum bir-reqqa u għandu aktar minn għaxar togħmiet, u għandu 10 mill-togħmiet l-aktar popolari fis-suq.
Id-D32 għandu dehra stylish u ħafifa u huwa faċli biex iżżomm.
Fil-qosor, is-sigarett elettroniku D32 huwa prodott eċċellenti li huwa adattat ħafna għal dawk li jpejpu li jixtiequ esperjenza tat-tipjip aktar b'saħħitha, aktar konvenjenti u pjaċevoli.
Id-dettalji tiegħu huma kif ġej:
| Melħ tan-Nikotina | 2% Melħ tan-Nikotina |
| E likwidu | 4.5ml ta 'likwidu E |
| Puff | 1500puff għal kull apparat |
| Aqleb | Kontroll tal-fluss ta 'l-arja |
| Batterija | Kapaċità tal-batterija 650mAH |
| Kaxxa tar-rigali | 10 pcs f'kaxxa rigal waħda |
| Kartuna | 400 biċċa f'kartuna waħda |
| G.W | 18kg |
| MEAS | 55.5 * 28.5 * 30cm |
Mistoqsijiet:
1.X'nista 'nagħmel biex nipprevjeni lit-tifel tiegħi milli vaping jew ngħinhom jieqfu?
Iddiskuti mat-tifel jew it-tifel/tifla tiegħek għaliex is-sigaretti elettroniċi huma ħżiena għalihom. Qatt mhu tard wisq.
Agħti eżempju mingħajr tipjip u kun żgur li t-tfal tiegħek ma jkunux esposti għal emissjonijiet użati minn kwalunkwe prodott tat-tabakk, inklużi sigaretti elettroniċi.
Jekk tuża t-tabakk, qatt mhu tard wisq biex tieqaf.
2.Jiena eliġibbli biex nippreżenta kawża għall-vaping?
L-avukati bħalissa qed jieħdu każijiet minn nies li esperjenzaw korriment jew mard sever fil-pulmun, puplesija, vizzju tan-nikotina jew aċċessjonijiet wara vaping. In-numru ta’ kawżi dwar is-sigaretti elettroniċi mistenni jkompli jikber.
3.X'inhu inkluż f'kit tal-bidu tal-vape?
Kit tal-bidu tal-vape huwa bażikament iddisinjat biex jagħtik dak kollu li għandek bżonn biex tipprova vaping għall-ewwel darba. Il-vape tiegħek se jiġi b'batteriji, coil, tank u biċċa tal-ħalq. Dawn huma l-erba 'partijiet ewlenin ta' kwalunkwe apparat vaping.
FAQ
Q: Int kumpanija kummerċjali jew manifattur?
A: Aħna l-manifattura ta 'sigaretti elettroniċi, nittamaw li nagħmlu n-negozju miegħek! Grazzi!
Q: X'inhuma t-termini tal-ħlas tiegħek?
A: Normalment naċċettaw ħlas minn T/T jew L/C. Ħlas 50% bil-quddiem, aħna se nibdew il-produzzjoni, wara li nħallsu l-bilanċ, aħna nibgħatu.
Q: X'għandek tagħmel bir-ritorn?
A: Aħna ma naċċettawx ritorni jekk ma jkun hemm l-ebda problema bil-prodott.
Jekk huwa minħabba l-prodott, aħna ser nipprovdu appoġġ tekniku u servizz ta 'wara l-bejgħ korrispondenti.
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll
















