Square Disposable E Sigarette 800 Puffs Vape Pens House Of Vapes
1.Is-sigarett elettroniku li jintremew L58F jadotta disinn ħafif, stylish u kompatt.
2.Is-sigarett elettroniku li jintremew L58F għandu 10 togħmiet popolari u jappoġġja togħmiet personalizzati.
3.Is-sigarett elettroniku L58F li jintremew huwa madwar 600 puff.
Deskrizzjoni
IAS Vape Pinna
Qed tfittex sigarett elettroniku affidabbli u affordabbli? Ħaresx aktar mill-L58F. Bid-daqs kompatt u d-disinn ħafif tagħha, hija l-għażla perfetta għal kull min qed ifittex li jtella' waqt li jkun għaddej. U b'varjetà ta 'togħmiet minn fejn tagħżel, tista' ssib dik perfetta biex tissodisfa x-xenqa tal-vaping tiegħek.
Imma dak li jiddistingwi l-L58F minn sigaretti elettroniċi oħra li jintremew fis-suq huwa t-teknoloġija avvanzata tal-coil tal-malji tagħha. Dan id-disinn innovattiv jiżgura li inti ser tgawdi minn esperjenza ta 'togħma konsistenti u impressjonanti kull darba li vape. Allura għaliex tistenna? Ordna l-pinna tas-sigaretti elettroniċi tiegħek L58F illum u ibda tgawdi r-rivoluzzjoni tal-vaping!
Id-dettalji tiegħu huma kif ġej:
| Melħ tan-Nikotina | 2% Melħ tan-Nikotina |
| E likwidu | 2ml ta 'likwidu E |
| Puffs | 600 puff għal kull apparat |
| Aqleb | Kontroll tal-fluss ta 'l-arja |
| Batterija | Kapaċità tal-batterija 700mAH |
| Togħmiet | 10 togħmiet huma disponibbli |
| Kaxxa tar-rigali | 10 pcs f'kaxxa rigal waħda |
| Kartuna | 400 biċċa f'kartuna waħda |
| G.W | 18kg |
| MEAS | 55.5 * 28.5 * 30cm |
Mistoqsijiet:
1.Qiegħed tolqot vape darba kuljum ħażin?
Filwaqt livaping okkażjonali jew tipjip huwa ġeneralment inqas detrimentali minn użu regolari ta 'kuljum, xorta għandu effetti negattivi fuq is-saħħa. Ir-riskji assoċjati mal-vaping u l-konsum tas-sigaretti elettroniċi jinkludu: Mard tal-qalb u pressjoni tad-demm għolja. Infezzjonijiet fl-apparat respiratorju u irritazzjoni.
2.Il-pulmuni jfejqu wara l-vaping?
Il-fehim dwar jekk il-pulmuni jistgħux ifejjaq minn kwalunkwe ħsara li jista 'jikkawża l-vaping jista' jiddependi fuq il-firxa u t-tip ta 'ħsara. Il-pulmuni jistgħu jirriġeneraw xi tessut bil-ħsara. Madankollu, meta l-ħsara tkun estensiva wisq, tista 'tkun permanenti.
3.Għaliex il-vaping huwa ħażin għaż-żagħżagħ?
vizzju: Is-sigaretti elettroniċi fihom in-nikotina, droga li toħloq dipendenza ħafna. M'għandekx għalfejn vape kuljum biex ikollok vizzju. ansjetà u dipressjoni: In-nikotina tagħmel l-ansjetà u d-dipressjoni agħar. Taffettwa wkoll il-memorja, il-konċentrazzjoni, l-awtokontroll u l-attenzjoni, speċjalment fl-iżvilupp tal-imħuħ.
FAQ
Q: Tipprovdi kampjuni? huwa b'xejn jew żejjed?
A: Aħna nipprovdu kampjuni b'xejn lill-klijenti tagħna. Jekk il-kampjun jeħtieġ li jiġi personalizzat, aħna niċċarġjaw il-miżata rilevanti.
Q: Normalment meta tirċievi tweġiba?
A: L-inkjesti kollha se jiġu pproċessati fi żmien 24 siegħa.
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll













