Pinna Vape ta '2 Ml li tintrema b'600 Puff
1.D15 sigarett elettroniku li jintremew, jidher bħall-lipstick li l-bniet spiss jużaw? Issa s-soċjetà hija aktar ugwali, u huwa komuni ħafna li n-nisa jpejpu.
2.Id-disinn sleek tad-D15 jagħmilha faċli biex tużah u tieħu kullimkien.
Deskrizzjoni
600 Puffs 2ml Vape Pen
Is-sigarett elettroniku D15 li jintremew għandu togħma ħelwa u aroma ta 'frott.
Dan is-sigarett elettroniku D15 li jintremew huwa faċli biex jintuża u jista 'jinġarr miegħek.
Mgħammar b'batterija ta '500mAh u 2ml nicSalt e-liquid mimli minn qabel, flimkien ma' 10 togħmiet aqwa u kuluri li jġibu l-għajn minn fejn jagħżlu, hija għażla ideali għall-klijenti.
U huwa e-sigarett li jista 'jiġi affumikat għal 600 puff.
Nittama li tista' tieqaf tpejjep dalwaqt u tgħix ħajja kuntenta.
Id-dettalji tiegħu huma kif ġej:
| Nikotina | 2% Melħ tan-Nikotina |
| E likwidu | 2ml ta 'likwidu E |
| Puff | 600 puff għal kull apparat |
| Aqleb | Kontroll tal-fluss ta 'l-arja |
| Batterija | Kapaċità tal-batterija 500mAH |
| Togħma | 10 togħmiet huma disponibbli |
| Kaxxa tar-rigali | 10 pcs f'kaxxa rigal waħda |
| Kartuna | 400 biċċa f'kartuna waħda |
| G.W | 18kg |
| MEAS | 55.5 * 28.5 * 30cm |
Mistoqsijiet:
1.Kif iġorr vape f'titjira internazzjonali?
L-apparati tal-vape u s-sigaretti elettroniċi għandhom ikunu ppakkjati f'bagalji tal-ġarr biss, b'massimu ta' 20 batterija. Il-mili mill-ġdid u l-likwidi elettroniċi għandhom jinżammu wkoll f’bagalji ta’ l-idejn b’daqs massimu ta’ flixkun ta’ 100ml. Tista 'tieħu sa 20 batterija abbord. Dawn jistgħu jiġu ppakkjati fil-bagalji tal-idejn tiegħek iżda mhux fil-bagalji rreġistrati tiegħek.
2.Kif tieħu vape li jintremew fuq ajruplan?
Bil-li jintremew tkun unità ssiġillata, m'hemmx bżonn li tissepara tank jew batterija. Minħabba r-riskju ta' nar elettriku, m'għandekx tieħu vapes li jintremew fil-bagalji rreġistrati tiegħek,trid iġorr biss vapes li jintremew fil-bagalja ta' l-idejn tiegħek (f'borża tal-plastik li tista' terġa' tissiġilla).
3.X'jiġri jekk tpoġġi vape fil-bagalji ċċekkjati internazzjonalment?
TSA tippermetti lill-passiġġieri jġorru vapes, sigaretti elettroniċi, u oġġetti oħra simili fil-bagalji tal-ġarr tagħhom. Madankollu, il-ġarr ta' tali apparati fil-bagalji ċċekkjati huwa strettament ipprojbit.L-uffiċjal se jikkonfiska kwalunkwe vapes jew sigaretti elettroniċi li jinstabu fil-bagalji ċċekkjatiperess li toħloq tħassib kbir dwar is-sigurtà.
FAQ
Q: Tipprovdi kampjuni? huwa b'xejn jew żejjed?
A: Aħna nipprovdu kampjuni b'xejn lill-klijenti tagħna. Jekk il-kampjun jeħtieġ li jiġi personalizzat, aħna niċċarġjaw il-miżata rilevanti.
Q: Kif tittratta kwistjonijiet ta 'rilaxx mid-dwana?
A: Il-klijent huwa responsabbli għad-dazji kollha, it-taxxi, it-tariffi tal-iżdoganar u kwalunkwe miżata tal-ħażna evalwata lokalment matul il-proċess tal-iżdoganar. Il-pakkett jintbagħat lura lill-maħżen tagħna jekk il-miżata ma titħallasx fil-perjodu ta 'żmien stipulat permess għall-iżdoganar standard f'pajjiżek.
Q: X'għandek tagħmel bir-ritorn?
A: Aħna ma naċċettawx ritorni jekk ma jkun hemm l-ebda problema bil-prodott.
Jekk huwa minħabba l-prodott, aħna ser nipprovdu appoġġ tekniku u servizz ta 'wara l-bejgħ korrispondenti.
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll
-

600 Puff Frott Flavor Disposable Vape Pen
-

Disposable Vape 600 Puffs Bejgħ bl-ingrossa Vape Pen...
-

Stylish Disposable Vape b'600 Puff
-

550mAh sigaretti elettroniċi li jintremew Vape Pinna...
-

OEM ODM Disposable Vape 600 Puffs E Sigaretti bl-ing...
-

600 Puff Vapes ta 'kwalità għolja magħmul fiċ-Ċina E...








