Vape Pen Vape 600 Puff Sigaretti Elettroniċi
1.Il-D59A huwa prodott ġdid taħt il-marka EGQ, b'kaxxa tal-kristall li n-nies se jħobbu.
2.Hemm sens ta 'mess.
Deskrizzjoni
vape pinna vape puff sigarett elettroniku
Is-sigarett elettroniku D59A li jintrema għandu qoxra ċara kristall li tħoss lixxa u b'saħħitha, u l-biċċa tal-ħalq hija magħmula minn materjali ta 'grad ta' l-ikel, li huwa nadif u iġjeniku.
B'2 ml ta 'e-likwidu, kull apparat tas-sigaretti elettroniċi D59A jista' jipproduċi sa 600 puff, li jagħtik ħafna ħin biex togħma t-togħmiet tiegħu.
Meta wieħed jitkellem dwar togħmiet, id-D15 għandu 10 togħmiet differenti minn fejn jagħżlu, u jappoġġja wkoll togħmiet tad-dwana, li definittivament se jissodisfaw il-blanzuni tat-togħma tiegħek.
Sempliċement neħħi d-D59A mill-pakkett u nifs biex tattiva faċilment.
Kollox ma 'kollox, b'varjetà ta' għażliet ta 'togħma u disinn faċli biex jintuża, is-sigarett elettroniku tal-kristall D59A li jintremew huwa għażla kbira kemm għal dawk li jpejpu ġodda kif ukoll b'esperjenza.
Id-dettalji tiegħu huma kif ġej:
| Nikotina | 2% Melħ tan-Nikotina |
| E likwidu | 2ML ta 'likwidu E |
| Puff | 600 Puff għal kull apparat |
| Aqleb | Kontroll tal-fluss ta 'l-arja |
| Batterija | Batterija integrata ta '550mAh |
| Togħma | 10 Togħmiet jistgħu jintgħażlu |
| Kaxxa tar-rigali | 10pcs f'kaxxa rigal waħda |
| Kartuna | 400pcs f'kartuna waħda |
| G.W | 16.3kg |
| MEAS | 55.5 * 28.5 * 30cm |
Mistoqsijiet:
1.Jista 'kissing xi ħadd li vapes jaffettwaw inti?
Jekk inti kiss immedjatament wara li tpejjep jew vapes alluraiva huwa possibbli li tittrasferixxi xi prodotti mhux mixtieqa lilek. Simili għal second hands smoke jew vaping. Biex tevita kwalunkwe problema kun żgur li kien ilu żmien minn meta pejjep jew vaped jew jista 'juża ħasil tal-ħalq biex ineħħi kwalunkwe prodotti sekondarji li jibqa' minn ħalqu.
2.Does vape tebgħa snien?
L-użu ta 'prodotti tat-tabakk, bħal sigaretti tradizzjonali, huwa komunement magħruf li jtebba s-snien, iżda jista' jingħad l-istess ta 'prodotti vape li ma fihomx tabakk? It-tweġiba qasira hijaiva, vaping jista 'jtebba' snienek. Ħafna sigaretti elettroniċi fihom in-nikotina, li hija ħati magħrufa meta niġu għat-telf tal-kulur tas-snien.
3.Tista 'riħa xi ħadd li vapes?
Iva!
Jekk inti jew xi ħadd ieħor vapes ġewwa fid-dar jew l-uffiċċju, tista 'toħloq riħa qawwija li ma titlaqx biss ma' deodorant għall-arja. Kemm il-likwidi elettroniċi kif ukoll il-fwar tal-ħaxix ħażin jirrilaxxaw kimiċi li jinbnew fuq ħitan, soqfa, twapet, tapizzerija, purtieri, friex, u aktar.
FAQ
Q: Int kumpanija kummerċjali jew manifattur?
A: Aħna l-manifattura ta 'sigaretti elettroniċi, nittamaw li nagħmlu n-negozju miegħek! Grazzi!
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll














