Sigaretti Elettroniċi Vape B'600 Puffs
1. Id-D59A huwa aktar minn sempliċi e-sigarett ordinarju, jiġi b'batterija qawwija ta '550mAh li tagħti ħafna duħħan għal 600 puff, li jagħmilha adattata kemm għall-użu personali kif ukoll soċjali.
2. Minbarra l-ispeċifikazzjonijiet impressjonanti tiegħu, id-D59A huwa wkoll prodott stylish, perfett għal utenti trendy li jixtiequ jagħmlu stqarrija fil-ħajja tagħhom ta 'kuljum.
Deskrizzjoni
18000 Puffs Sigaretti Elettroniċi Disposable Vape
Is-sigarett elettroniku li jintremew D59A prodott minn Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd. huwa sigarett elettroniku b'saħħtu li jintremew.
Dan is-sigarett elettroniku jiġi b'batterija qawwija ta '550mAh li tista' tipprovdi 600puffs.
Wieħed mill-vantaġġi tad-D59A huwa s-sistema ta 'attivazzjoni tal-puff faċli biex tużah. M'għandekx għalfejn tinkwieta dwar li tagħfas xi buttuni biex tibda nfiħ - ħu n-nifs biss u l-apparat jattiva awtomatikament.
Id-D59A għandu disinn stylish u kompatt, li huwa ħafif ħafna u faċli biex iġorr fil-but jew fil-purse seines, li jagħmilha perfetta għall-użu meta tkun fuq il-go.
Għalhekk, jekk qed tfittex esperjenza straordinarja tat-tipjip, allura s-sigarett elettroniku li jintremew D59A huwa l-aħjar għażla tiegħek.
Id-dettalji tiegħu huma kif ġej:
| Melħ tan-Nikotina | 2% Melħ tan-Nikotina |
| E likwidu | 2ml ta 'likwidu E |
| Puff | 600 Puff għal kull apparat |
| Batterija | Batterija integrata ta '550mAh |
| Togħma | 10 Togħmiet jistgħu jiġu jagħżlu |
| Kaxxa tar-rigali | 10 pcs f'kaxxa rigal waħda |
| Kartuna | 400 biċċa f'kartuna waħda |
| Imħallas | Batterija rikarikabbli |
| G.W | 28kg |
| MEAS | 55.5 * 28.5 * 30cm |
Mistoqsijiet:
1.X'inhu vape tal-pulmun imxarrab?
Il-pulmun tal-popcorn, magħruf xjentifikament bħala bronchiolitis obliterans, u l-pulmun imxarrab, jew is-sindromu ta’ distress respiratorju akut (ARDS), humakundizzjonijiet li ġew marbuta ma’ ċerti kimiċi u sustanzi preżenti fil-prodotti tal-vaping.
2.X'inhu pulmun tal-bużżieqa ikkawżat mill-vaping?
Meta jittieħed man-nifs, diacetyl jikkawża bronchiolite obliterans - aktar komunement imsejħa "pulmun tal-popcorn"- ċikatriċi tal-boroż ta' l-arja ċkejkna fil-pulmuni li jirriżultaw fit-tħaxxin u fit-tidjiq tal-passaġġi tan-nifs.
3.Meta niftaħ saqajja, tinxtamm fishy.?
“Jekk tibda tinnota riħa ta’ ħut, immuffat jew imħassra ġejja minn bejn saqajk,għandek issir verifika minn tabib, "Jgħid Deysach. Dawk ir-rwejjaħ huma sinjal ta 'infezzjoni.
FAQ
Q:Normalment meta tirċievi tweġiba?
L-inkjesti kollha se jiġu pproċessati fi żmien 24 siegħa.
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll














