1000mah Vape Pen
1.Iż-żieda l-ġdida mal-marka EGQ, is-C007 hija titjib utli biex tużah mal-ġbir vape tiegħek.
2.Hija prinċipalment riflessa f'2000puffs, 5.5ml e-likwidu u batterija 1000mah.
Deskrizzjoni
1000mah Vape Pen
C007 - Il-Pinna Vape ta' 1000mAh li għandek bżonn biex taġġorna l-esperjenza tal-vaping tiegħek
Jekk qed tfittex titjib għas-serje vape tiegħek, ma tfittexx aktar minn C007 - l-aħħar żieda mal-marka EGQ.
Bl-2000 puffs tiegħu, 5.5ml e-juice, u batterija 1000mAh, C007 huwa l-apparat vaping perfett għal utenti tqal.
B'differenza minn xi sigaretti elettroniċi li jintremew fis-suq b'puffs limitati, C007 joffri 2000 puffs enormi.
Bil-kapaċità tat-tank ta '5.5ml tagħha, se żżommok vaping għal jiem, filwaqt li l-batterija ta' 1000mAh tagħha tipprovdi appoġġ biżżejjed għal użu estiż.
Magħmul b'qoxra tal-plastik, C007 huwa apparat ta 'vaping stylish li huwa perfett għal dawk li japprezzaw disinn sempliċi iżda sofistikat.
Bl-esperjenza ta 'vaping fit-tul tagħha, malajr issir it-tagħmir ta' użu tiegħek għall-bżonnijiet kollha tal-vaping tiegħek.
Minbarra l-karatteristiċi prattiċi tiegħu, C007 huwa wkoll iddisinjat għall-konvenjenza.
Id-daqs kompatt tiegħu jagħmilha faċli biex jinġarr, u t-tħaddim sempliċi tiegħu jfisser li kulħadd jista 'jgawdi esperjenza ta' vaping ta 'kwalità.
Bħala konklużjoni, jekk qed tfittex apparat ta 'vaping stylish, ta' prestazzjoni għolja u prattiku, għandek bżonn tiċċekkja C007.
Bil-2000 puffs tagħha, 5.5ml e-juice kapaċità, u batterija 1000mAh, huwa indispensabbli għal utenti tqal li jixtiequ apparat li huwa kemm prattiku kif ukoll stylish. Aġġorna l-esperjenza tal-vaping tiegħek u poġġi idejk fuq C007 illum!
Id-dettalji tiegħu huma kif ġej:
| Nikotina | 2% Melħ tan-Nikotina |
| E likwidu | 5.5ml ta 'likwidu E |
| Puff | 2000 Puffs għal kull apparat |
| Aqleb | Kontroll tal-fluss ta 'l-arja |
| Batterija | Kapaċità tal-batterija 1000mAH |
| Togħma | 10 Togħmiet jistgħu jintgħażlu |
| Kaxxa tar-rigali | 10 pcs f'kaxxa rigal waħda |
| Kartuna | 400 biċċa f'kartuna waħda |
| G.W | 21kg |
| MEAS | 55.5 * 28.5 * 30cm |
Mistoqsijiet:
1.Kemm hemm imwiet minn sigaretti elettroniċi?
| 2019–2020 tifqigħa ta' mard tal-pulmun tal-vaping | |
|---|---|
| L-ewwel tifqigħa | 2019 |
| L-ewwel irrappurtat | April 2019 |
| Każijiet ikkonfermati | 2,711 |
| Imwiet | 61 |
2.Jistgħu t-tobba jgħidu jekk vape billi tħares lejn griżmek?
Sakemm pazjent ma jidħolx fi klinika b'apparat tal-vaping f'idejh u jitfa' fwar minn ħalqu, it-tobba mhux probabbli li jkunu jistgħu jgħidu jekk għandhomx storja ta' vaping.
3.Kemm puffs ta 'vape huwa l-istess bħal sigarett?
Tipikament, il-manifatturi jirrakkomandaw li 10 puffs ta 'sigarett elettroniku huma madwar l-istess bħal 10 puffs ta' sigarett. Huma spekulaw ukoll li 10 daqqiet ta’ sigarett ikunu biżżejjed. Ovvjament, dan jiddependi fuq kemm titfaħ, is-saħħa tal-apparat tal-vaping tiegħek, u kemm tuża nikotina.
FAQ
Q: Int kumpanija kummerċjali jew manifattur?
A: Aħna l-manifattura ta 'sigaretti elettroniċi, nittamaw li nagħmlu n-negozju miegħek! Grazzi!
Q: X'inhuma t-termini tal-ħlas tiegħek?
A: Normalment naċċettaw ħlas minn T/T jew L/C. Ħlas 50% bil-quddiem, aħna se nibdew il-produzzjoni, wara li nħallsu l-bilanċ, aħna nibgħatu.
Q: Kif tittratta kwistjonijiet ta 'rilaxx mid-dwana?
A: Il-klijent huwa responsabbli għad-dazji kollha, it-taxxi, it-tariffi tal-iżdoganar u kwalunkwe miżata tal-ħażna evalwata lokalment matul il-proċess tal-iżdoganar. Il-pakkett jintbagħat lura lill-maħżen tagħna jekk il-miżata ma titħallasx fil-perjodu ta 'żmien stipulat permess għall-iżdoganar standard f'pajjiżek.
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll













