EGQ tas-sigaretti elettroniċi li jintremew b'800 puffs
1. L-R62 hija għażla tajba għal dawk li jixtiequ esperjenza lixxa u aktar effiċjenti tat-tipjip.2. L-apparat huwa mgħammar b'batterija qawwija ta '500mAh.
Deskrizzjoni
800 Puffs li jintremew vape
Il-vantaġġ ta 'R62 huwa li jista' jissodisfa l-bżonnijiet ta 'dawk li jpejpu għal volum kbir ta' duħħan u togħma.
R62 juża żewġ wajers ta 'tisħin doppju u jista' jaġġusta l-vultaġġ u l-fluss ta 'l-arja. R62 għandu kapaċità ta '800 puffs, li hija aktar ekonomika u bi prezz raġonevoli.
R62 jipprovdi firxa wiesgħa ta 'togħmiet.
R62 jista 'wkoll juri l-livelli ta' enerġija u żejt f'ħin reali permezz tal-iskrin tal-wiri, li huwa aktar konformi ma 'l-insegwimenti tal-moda u l-wiri tal-personalità.
Id-dettalji tiegħu huma kif ġej:
| Nikotina | 2% melħ tan-nikotina |
| E-likwidu | 20ml ta 'e-likwidu |
| Puff | 800 puffs għal kull apparat |
| Swiċċ | Kontroll tal-fluss tal-arja |
| Batterija | Batterija integrata ta '500mAh |
| Togħma | 10 togħmiet jistgħu jintgħażlu |
| Kaxxa tar-rigali | 10 pcs f'kaxxa ta 'rigal waħda |
| Kartuna | 200 pc f'kartuna waħda |
| G.W | 15.6kg |
| Miżura | 59 * 28 * 23cm |
Mistoqsijiet:
1. Tista 'tixtri vape fuq il-bank?
Sal-1 ta 'Ottubru, il-fwar saru disponibbli fl-ispiżeriji tal-komunità fl-istati u t-territorji kollha ħlief Tasmanja bħala prodott Skeda 3. Dan ifisser liPazjenti 'l fuq minn 18 issa jistgħu jixtru fwar mingħajr riċetta wara konsultazzjoni ma' spiżjar.
2. Jibqa 'Walmart?
Fost tħassib dejjem jikber dwar il-perikli għas-saħħa tal-vaping,Walmart ħabbar nhar il-Ġimgħa li ma jibqax ibiegħ sigaretti elettroniċi fil-ħwienet tal-Istati Uniti tiegħu, li jsir l-aħħar (u l-ikbar) bejjiegħ bl-imnut ewlieni fil-pajjiż biex jipprojbixxi l-bejgħ tagħhom, flimkien ma 'oħrajn bħal Rite Aid, Dollar General u Costco.
FAQ
M: Int kumpanija tal-kummerċ jew manifattur?
A: Aħna l-manifattura ta 'sigaretti elettroniċi, nittamaw li nagħmlu n-negozju miegħek! Grazzi!
M: X'inhuma t-termini tal-ħlas tiegħek?
A: Normalment aħna naċċettaw il-ħlas minn t / t jew l / c. Ħallas 50% bil-quddiem, aħna nibdew il-produzzjoni, wara li nħallsu l-bilanċ, aħna nibgħatu.
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll














