Hot Bejgħ 600 Puffs Disposable Vape
1. Mgħammar b'batterija qawwija ta '550mAh, dan l-apparat stylish għandu 10 togħmiet.
2. Imma ma titqarraqx bid-daqs kompatt tagħha - id-D15 għandu kapaċitajiet ta 'produzzjoni tal-fwar lixxi u sodisfaċenti.
Deskrizzjoni
Sigarett elettroniku mini Vape
Is-sigaretti elettroniċi saru alternattiva popolari għat-tipjip tradizzjonali.
Id-D15 huwa sigarett elettroniku ta 'min jikkunsidrah. Għandu disinn stylish li joqgħod faċilment fil-but tiegħek filwaqt li jipprovdi esperjenza ta 'vaping eċċellenti.
Id-D15 huwa mgħammar b'batterija qawwija ta '550mAh u jiġi f'varjetà ta' togħmiet, inklużi togħmiet tad-dwana.
Ipprova d-D15, tkun sodisfatt meta tgawdi l-faċilità u l-paċi tal-moħħ li ġġib id-D15.
Id-dettalji tiegħu huma kif ġej:
| Melħ tan-Nikotina | 2% Melħ tan-Nikotina |
| E likwidu | 2ml ta 'likwidu E |
| Puffs | 600 Puff għal kull apparat |
| Aqleb | Kontroll tal-fluss ta 'l-arja |
| Batterija | Batterija integrata ta '550mAh |
| G.W | 28kg |
| Kaxxa tar-rigali | 10 pcs f'kaxxa rigal waħda |
| Kartuna | 400 biċċa f'kartuna waħda |
| MEAS | 55.5 * 28.5 * 30cm |
Mistoqsijiet:
1.Il-vuċi raspy mit-tipjip tmur lil hinn?
"Individwi li għandhom storja twila ta 'tipjip juru bidliet fit-tessut vokali. It-tipjip fit-tul huwa assoċjat ma' kanċer tal-larinġi," tgħid. “Għalkemm il-vuċi tista’ titjieb bil-kirurġija, il-waqfien mit-tipjip u t-terapija tal-vuċi,huwa improbabbli li se terġa 'lura għall-mod kif tinstema qabel it-tipjip.
2.Għaliex dawk li jpejpu huma kantanti tajbin?
Ħafna kantanti li jpejpu fil-fatt bħall-element raspyit-tipjip jista’ jsellef leħen, li hija magħrufa sew permezz ta’ kantanti bħal Adele. Madankollu, ir-realtà hija li t-tipjip għandu impatt tant negattiv fuq il-vuċi tal-kant tiegħek li huwa 'l bogħod milli jiswa għal dik il-kwalità raspy u żrar.
3.Kif tidentifika x-xufftejn ta' min ipejjep?
Sinjali li juru t-tipjip
Xufftejn:Ix-xufftejn għandhom kulur iswed fl-ikħal f'dawk li jpejpu tqal. Snien: Is-snien ta’ min ipejjep juru tbajja iswed kannella minn ġewwa u kulur isfar minn barra.
FAQ
Q: Int kumpanija kummerċjali jew manifattur?
A: Aħna l-manifattura ta 'sigaretti elettroniċi, nittamaw li nagħmlu n-negozju miegħek! Grazzi!
Q: X'inhuma t-termini tal-ħlas tiegħek?
A: Normalment naċċettaw ħlas minn T/T jew L/C. Ħlas 50% bil-quddiem, aħna se nibdew il-produzzjoni, wara li nħallsu l-bilanċ, aħna nibgħatu.
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll














