22 Ml Sigarett E Disposable B'20000 Puffs
1. Il-Vape R68 hija għażla kbira għal dawk li jixtiequ esperjenza tat-tipjip aktar bla xkiel u aktar effiċjenti.
2. L-apparat jiġi b'batterija qawwija ta '550mah li tista' tiġi ċċarġjata mill-ġdid.
Deskrizzjoni
Mini Vape Box Sigaretti elettroniċi
L-introduzzjoni tas-sigarett elettroniku R68, l-aktar apparat ġdid fis-suq li jiżgura esperjenza tat-tipjip aktar faċli u effiċjenti. Barra minn hekk, jidher tajjeb ħafna b'kuluri attraenti.
Dan is-sigarett elettroniku jiġi b'batterija qawwija rikarikabbli ta '550mAh.
Magħmul minn materjali premium, l-R68 huwa durabbli u jipprovdi esperjenza fit-tipjip fit-tul. Id-daqs kompatt tiegħu jagħmilha perfetta għall-ivvjaġġar u għat-tipjip diskret.
Wieħed mill-vantaġġi ewlenin tas-sigarett elettroniku R68 huwa li bħalissa joffri 10 togħmiet differenti biex jissodisfaw il-ħtiġijiet tal-klijenti tiegħu. Kemm jekk tippreferi t-tabakk tradizzjonali jew togħmiet ġodda eċċitanti, kulħadd jista’ jsib xi ħaġa li taqbel mal-gosti tiegħu.
Il-wiri tal-qawwa LED u l-livell taż-żejt fuq l-R68 jipprovdi esperjenza aħjar tat-tipjip u jiżgura li dejjem tkun taf kemm fadal qawwa.
Id-dettalji tiegħu huma kif ġej:
| Melħ tan-Nikotina | 2% Melħ tan-Nikotina |
| E likwidu | 22ml ta 'likwidu E |
| Puffs | 20000 Puffs għal kull apparat |
| Aqleb | Kontroll tal-fluss ta 'l-arja |
| Batterija | Batterija integrata ta '550mAh |
| G.W | 28kg |
| Togħma | 10 Togħmiet jistgħu jintgħażlu |
| Kaxxa tar-rigali | 10 pcs f'kaxxa rigal waħda |
| Kartuna | 400 biċċa f'kartuna waħda |
| MEAS | 55.5 * 28.5 * 30cm |
Mistoqsijiet:
1.Il-wiċċ tiegħek jinbidel wara li tieqaf tpejjep?
Filwaqt li t-tipjip huwa terribbli għall-ġilda tiegħek, il-waqfien jista 'jgħinha tidher aħjar.Jieqaf itejjeb il-fluss tad-demm, li jippermetti lill-ġilda tikseb l-ossiġnu u n-nutrijenti li teħtieġ, u dan jirriżulta f'dehra aktar żagħżugħa. It-tbajja tas-swaba’ u tad-dwiefer jistgħu wkoll jisparixxu, is-snien jistgħu jidhru iktar bojod, u ġismek jibda jfejjaq lilu nnifsu.
2.Jistgħu s-snien ta' min ipejjep jerġgħu jsiru bojod?
Is-snien tiegħi se jbajdu wara li nieqaf inpejjep? Jekk qed tistaqsi, "It-tbajja' ta' snieni se jmorru wara li nieqaf inpejjep?", it-tweġiba hijaiva.
3.Kif teħles mix-xufftejn ta' min ipejjep?
Persuna tista 'tgħin biex tnaqqas id-dehra ta' xufftejn min ipejjep billitieqaf tpejjep. Interventi tad-dermatoloġija, bħal trattament bil-laser, fillers, u Botox, jistgħu wkoll jgħinu biex jittrattaw ix-xufftejn ta’ min ipejjep. It-topiċi huma għażla oħra, iżda d-dermatologi jistgħu jgħaqqduhom ma 'trattamenti oħra biex itejbu r-riżultati.
FAQ
Q: X'inhuma t-termini tal-ħlas tiegħek?
A: Normalment naċċettaw ħlas minn T/T jew L/C. Ħlas 50% bil-quddiem, aħna se nibdew il-produzzjoni, wara li nħallsu l-bilanċ, aħna nibgħatu.
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll














