18000 Puffs Sigarett E Disposable
1.L-R72 mhuwiex biss sigarett elettroniku ordinarju, jiġi b'batterija qawwija ta '550mAh li tipprovdi ammont konsiderevoli ta' duħħan, sa 18000 puff, li jagħmilha adattata kemm għall-użu personali kif ukoll soċjali.
2.Apart mill-ispeċifikazzjonijiet impressjonanti tiegħu, l-R72 huwa wkoll prodott stylish li huwa perfett għal utenti konxji tal-moda li jixtiequ jagħmlu stqarrija fil-ħajja tagħhom ta 'kuljum.
Deskrizzjoni
Sigaretti Elettroniċi Disposable 18000 puffs Vape
Trid sigarett elettroniku ta 'kwalità għolja li jintremew li ma jħallukx? Ħaresx aktar mill-R72 minn Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd Dan is-sigarett elettroniku top-of-the-line għandu batterija qawwija ta '550mAh li tista' tiġi ċċarġjata mill-ġdid u tipprovdi sa 18,000 puffs.
Wieħed mill-vantaġġi ewlenin tal-R72 huwa l-kapaċità impressjonanti tiegħu ta 'e-likwidu ta' 20ml.
Karatteristika oħra kbira ta 'l-R72 hija s-sistema ta' attivazzjoni puff faċli biex tużah. Sempliċement nifs u l-apparat jattiva awtomatikament, u jipproduċi togħma qawwija u Delicious kull darba.
L-R72 mhux biss stylish u sofistikat, iżda wkoll favur l-ambjent. Barra minn hekk, huwa kompatt u jidħol faċilment fil-but jew fil-portmoni tiegħek, li jippermettilek tgawdi l-gost tal-vaping kullimkien, f'kull ħin.
B'mod ġenerali, l-R72 hija l-għażla perfetta għal kull min qed ifittex sigarett elettroniku li jintrema affidabbli u ta 'kwalità għolja. X'qed tistenna? Ordna tiegħek illum u ibda tgawdi n-nikotina delizzjuża u sodisfaċenti tal-R72!
Id-dettalji tiegħu huma kif ġej:
| Melħ tan-Nikotina | 2% Melħ tan-Nikotina |
| E likwidu | 20ml ta 'likwidu E |
| Puff | 18000 Puffs għal kull apparat |
| Batterija | Batterija integrata ta '550mAh |
| Togħma | 10 Togħmiet jistgħu jiġu jagħżlu |
| Kaxxa tar-rigali | 10 pcs f'kaxxa rigal waħda |
| Kartuna | 400 biċċa f'kartuna waħda |
| Imħallas | Batterija rikarikabbli |
| G.W | 28kg |
| MEAS | 55.5 * 28.5 * 30cm |
Mistoqsijiet:
1.Vape jgħin fl-ansjetà?
L-istress u l-ansjetà jistgħu jikkawżaw il-vape cravings, u jagħmluha aktar diffiċli għalik li tieqaf għal kollox. Tista 'tkun it-tentazzjoni li tilħaq għall-vape tiegħek meta jkollok dawn is-sentimenti, iżdavaping mhuwiex mod effettiv biex ilaħħqu. Hemm modi b'saħħithom u effettivi biex tittratta l-istress u l-ansjetà.
2.Il-vaping ibiddel għajnejk?
Is-sigaretti u s-sigaretti elettroniċi jistgħu jikkawżaw infjammazzjoni u stress ossidattiv fl-għajnejn tiegħek, jagħmlu ħsara lill-lenti u jwasslu għall-iżvilupp tal-katarretti. Barra minn hekk, inaqqsu l-fluss tad-demm lejn l-għajn, u jikkontribwixxu aktar għall-iżvilupp tal-katarretti.
3.Il-vaping jikkawża snien sofor?
Vaping jista 'jikkawża kulur u tbajja' fuq snienek. Dan huwa minħabba li n-nikotina fis-sigaretti elettroniċi hija safra, u tista 'taqbad ma' snienek u tikkawżahom isfar maż-żmien. Barra minn hekk, it-taħwir fis-sigaretti elettroniċi jistgħu wkoll tebgħu snienek.
FAQ
Q: X'inhuma t-termini tal-ħlas tiegħek?
A: Normalment naċċettaw ħlas minn T/T jew L/C. Ħlas 50% bil-quddiem, aħna se nibdew il-produzzjoni, wara li nħallsu l-bilanċ, aħna nibgħatu.
Q: X'inhuma t-termini tal-ħlas tiegħek?
A: Normalment naċċettaw ħlas minn T/T jew L/C. Ħlas 50% bil-quddiem, aħna se nibdew il-produzzjoni, wara li nħallsu l-bilanċ, aħna nibgħatu.
Q:Meta normalment tirċievi tweġiba?
L-inkjesti kollha se jiġu pproċessati fi żmien 24 siegħa.
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll














