10000 Puffs Disposable Vape
1.L-R62 mhuwiex biss sigarett elettroniku ordinarju, jiġi b'batterija qawwija ta '550mAh li tipprovdi ammont konsiderevoli ta' duħħan, sa 10000 puff, li jagħmilha adattata kemm għall-użu personali kif ukoll soċjali.
2.Apart mill-ispeċifikazzjonijiet impressjonanti tiegħu, l-R62 huwa wkoll prodott stylish li huwa perfett għal utenti konxji tal-moda li jixtiequ jagħmlu stqarrija fil-ħajja tagħhom ta 'kuljum.
Deskrizzjoni
10000 Puffs Sigaretti Elettroniċi Disposable Vape
Is-sigaretti elettroniċi li jintremew R62 jispikka fis-suq tas-sigaretti elettroniċi bil-batterija qawwija tiegħu ta '550mAh, li tista' tieħu sa 10,000 puffs fuq ħlas wieħed.
Id-dilettanti tas-sigaretti elettroniċi se jħobbu l-faċilità u l-konvenjenza tal-R62. M'hemmx għalfejn tinkwieta dwar il-mili mill-ġdid tal-likwidu elettroniku jew il-bdil tal-koljaturi - din il-kaxxa tas-sigaretti elettroniċi li tintrema hija mfassla għall-konvenjenza massima. Oħroġ biss mill-pakkett u ibda vaping.
Is-sigaretti elettroniċi li jintremew R62 jipproduċi fwar nadif u bla xkiel, perfett għal dawk li jippreferu esperjenza ta 'tipjip ġentili. Huwa wkoll faċli ħafna biex tużah - sempliċement poġġi l-biċċa tal-ħalq fuq xufftejk u nifs. L-apparat jattiva awtomatikament u kull darba ikollok esperjenza ta 'puff sodisfaċenti.
B'dan is-sigarett elettroniku li jintremew, m'għandekx għalfejn tinkwieta dwar li tispiċċa l-ħajja tal-batterija. Il-batterija 550mAh tipprovdi biżżejjed qawwa biex iddum għal eluf ta 'puffs. Meta l-batterija eventwalment tispiċċa, tista 'sempliċement tarmi l-apparat u tibda tuża waħda ġdida.
Jekk qed tfittex sigarett elettroniku li huwa konvenjenti, faċli biex tużah, stabbli u li jipprovdi esperjenza sodisfaċenti tat-tipjip, allura l-Kaxxa tas-sigaretti elettroniċi R62 Disposable minn Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd hija l-għażla t-tajba għalik . Ipprovaha llum u ara għalik innifsek għaliex id-dilettanti tal-vaping madwar id-dinja qed jifirħu dwar dan il-prodott ġdid innovattiv.
Id-dettalji tiegħu huma kif ġej:
| Melħ tan-Nikotina | 2% Melħ tan-Nikotina |
| E likwidu | 20ml ta 'likwidu E |
| Puff | 10000 Puffs għal kull apparat |
| Batterija | Batterija integrata ta '650mAh |
| Togħma | 10 Togħmiet jistgħu jiġu jagħżlu |
| Kaxxa tar-rigali | 10 pcs f'kaxxa rigal waħda |
| Kartuna | 400 biċċa f'kartuna waħda |
| Imħallas | Batterija rikarikabbli |
| G.W | 28kg |
| MEAS | 55.5 * 28.5 * 30cm |
Mistoqsijiet:
1.Il-vaping huwa legali fl-Afrika t'Isfel?
Fl-Afrika t'Isfel,l-età legali għax-xiri u l-użu ta 'prodotti vaping hija ta' 18-il sena. Din ir-restrizzjoni tal-età hija fis-seħħ biex tipprevjeni lill-minorenni milli jaċċessaw u jużaw sigaretti elettroniċi u prodotti relatati.
2.Tista 'ġġib vape fl-Afrika t'Isfel?
Pajjiżi ewlenin bħall-Afrika t'Isfel jippermettu l-użu tas-sigaretti elettroniċi, madankollu hemm restrizzjonijiet fis-seħħ biex jipprojbixxu l-vaping kullimkien it-tipjip huwa pprojbit ukoll. Jekk m'intix ċert mil-liġijiet tal-vaping fil-pajjiż Afrikan tad-destinazzjoni tiegħek, aħna nagħtuk parir biex tiċċekkja mal-korpi tal-gvern lokali għal aktar informazzjoni.
3.X'inhi l-età legali biex tixtri vape fl-Afrika t'Isfel?
18s
FAQ
Q: Int Kumpanija tal-Kummerċ jew Manifattur?
A: Aħna l-manifattura ta 'sigaretti elettroniċi, nittamaw li nagħmlu n-negozju miegħek! Grazzi!
Q: Meta Ġeneralment Tikseb Tweġiba?
A: L-inkjesti kollha se jiġu pproċessati fi żmien 24 siegħa.
Q: Kemm huwa twil il-ħin tal-kunsinna tiegħek?
A: Jekk il-merkanzija tkun fl-istokk, ġeneralment 1-5 ijiem. Jekk ma jkunx hemm stokk, huwa determinat skond il-kwantità, u normalment jieħu 1-2 ġimgħat
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll














